Najpopularniejsze modele dronów od marki DJI

Drony w ostatnich czasach są niezwykle popularnym gadżetem. Mogą służyć w celach rozrywkowych i hobbystycznych oraz być wsparciem podczas wykonywanej pracy. Szerokie możliwości tych niepozornych urządzeń sprawiają, że pozwalają one nie tylko na dobrą zabawę, ale także wykonywanie ciekawych nagrań i zdjęć. Jedną z najpopularniejszych firm oferujących urządzenia tego typu jest DJI. Jakie modele tej renomowanej marki wybrać? Sprawdź najciekawsze propozycje sygnowane ich logo.

Wysoka jakość i nowoczesne funkcje dla hobbystów

Popularność dronów w ostatnich czasach znacznie wzrosła. Coraz częściej są one towarzyszami rodzinnych wypadów na wakacje i krótkie urlopy. Stanowią doskonałą atrakcją dla dorosłych oraz dla dzieci i zachęcają do wspólnego spędzania czasu na ciekawej rozrywce, rozwijającej umiejętności w zakresie sterowania dronem na różnych odległościach. Wybierając drona na tego typu okazje, warto przyjrzeć się nowoczesnym modelom z ciekawymi funkcjami, które jednak nie będą zanadto skomplikowane i przesadnie duże. Firma DJI ma w swojej ofercie szeroki wybór tego typu urządzeń, które są bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu, że niezwykle łatwo można nimi sterować, to już podczas pierwszych kroków w roli pilota drona poczujesz się jak prawdziwy specjalista.

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sterowaniem dronem, polecamy między innymi model DJI Spark. To stosunkowo niewielki dron, który łączy w sobie lekkość, prostotę oraz bardzo nowoczesne technologie i ciekawe funkcjonalności, które sprawiają, że pozwala na szybką naukę i ogromną radość z użytkowania. Jest to model bardzo przyjazny osobom, które jeszcze nie są wprawionymi pilotami dronów. Waży zaledwie 300 g, posiada dobrej jakości kamerę oraz posiada funkcję kontroli za pomocą gestów, co jest niezwykle wygodne podczas zabaw z tego typu urządzeniem. Wśród dronów marki DJI dla początkujących polecany jest również nowoczesny model DJI Phantom 3 Standard. To duże urządzenie, które robi przepiękne zdjęcia oraz filmy, ale jednocześnie jest stosunkowo łatwe w obsłudze, dlatego nadaje się dla profesjonalistów oraz amatorów, którzy nie mieli jeszcze zbyt dużego doświadczenia w pilotowaniu dronów.

dron DJI

Profesjonalny sprzęt dla zawodowców

Zawodowcy bardzo często korzystają z możliwości dronów do swojej pracy. Przydają się one fotografom i filmowcom, a także podróżnikom, vlogerom oraz wielu innych profesjonalistów, którzy w swojej pracy chcą korzystać z wysokiej jakości nagrań wideo oraz zdjęć o doskonałej rozdzielczości, które wykonane zostały z powietrza. Dla takich osób sprawdzą się nieco bardziej zaawansowane modele dronów, które są odrobinę trudniejsze w obsłudze, ale gwarantują również zdecydowanie lepsze efekty, które na pewno zostaną docenione przez klientów oraz przez kolegów i koleżanki po fachu. Firma DJI oferuje bardzo szeroką gamę tego typu produktów właśnie dla specjalistów, którym zależy na wysokiej funkcjonalności oraz przede wszystkim na wysokiej jakości sprzętu i wykonywanych przez niego zdjęć i filmów.

Dobrym wyborem dla zawodowych fotografów i filmowców, którym zależy na możliwości wykonania naprawdę dobrych zdjęć, będzie model DJI Inspire 2, który jest wyposażony w doskonały aparat, a sterowanie nim jest stosunkowo proste i przede wszystkim bardzo wygodne. Jest to duży sprzęt za nieco wyższą cenę, która jest jednak w stu procentach wymierna do tego, co urządzenie potrafi. Podróżnicy oraz miłośnicy wycieczek różnego rodzaju, którym zależy nie tylko na jakości wykonywanych zdjęć i nagrywanych filmów, ale także na poręcznym urządzeniu wysokiej jakości, na pewno docenią model DJI Mavic PRO. Jest on średniej wielkości i bardzo wygodnie się używa. Jednocześnie jest on w stanie nagrywać materiały filmowe w jakości 4K i wykonuje fenomenalne zdjęcia z dużych wysokości.